Dzienne utrzymanie zewnątrz wyświetlacz LED

Odkryty LED wyświetlacz dzienne utrzymanie będzie znać sprawy wymagające uwagi

W procesie stosowania spowodować szkody na zewnątrz wyświetlacz led szereg powodów, muszą być wodoodporne, pyłoszczelna, rozpraszanie ciepła, antykorozyjne, antystatyczne, ochrona odgromowa, małe zwierzęta i robi regularnej konserwacji i remontów.

1. czystą powierzchnię ekranu

Wyświetlacz LED po długim czasie używać do czyszczenia ekranu ciała powierzchnia gromadzenie się kurzu i zanieczyszczeń. Pierwszy zakup elektrolitu, wysokiej czystości destylowanej wody, antystatyczny płyn, itp., będzie byc trochę spray do czyszczenia płyn na czystą ściereczką, a następnie przetrzeć delikatnie wzdłuż tym samym kierunku i przed przystąpieniem do czyszczenia, trzeba umieścić kabel zasilania. Wreszcie wykorzystanie podciśnienia ssania wody mokry i znaku wody po myciu.

2. mocowania odkryty wyświetlacz led

Duży wyświetlacz led należy do dużej mocy zużycie sprzętu, Zatrzymaj i uruchom na wiele razy, w tym terminalu moc dostaw części z powodu ciepłej i zimnej może powodować rozluźnienie, poważne, gdy ciepła Zapalana przez elementy z tworzyw sztucznych. Erozja wilgoci może prowadzić do biednych kontakt, więc często musi sprawdzić stopień dopasowania mocowania wyposażenia przestrzeni. Elementy złączne, czas i prawo powinno być przymusowo nawet zapewnienie stałej i skuteczne.

3. korekta odkryty wyświetlacz led

Tam są 100000 godzin z zakresu teorii życia wyświetlacz led, ale w rzeczywistości, wyświetlacz ekranu po przebiegu około 5000 ~ 10000 godzin będzie równość pogorszyła się, zaczął rosnąć kwiaty, zmniejsza się wartość handlową, w tym momencie korekcji punkt po punkcie.

4. kontrola wzrokowa odkryty wyświetlacz led

Z wyglądu urządzenia wyświetlającego wizualne lub obserwacji badań. W tym wyposażenie powierzchni bez uszkodzenia łączności dystrybucji przewód obwodu jest normalne. Stalowa konstrukcja odprawić na zewnątrz ekranu powierzchni farby i rdzy. W tym samym czasie również mają być wyświetlane na klientów regularnie ciepła odgromowa do konserwacji. Na więcej led wyświetlacze ciekłokrystaliczne proszę gruntów na: www.newstar-led.com

 

(Source: www.Newstar-LED.com)

Quick Contact

Contact Information

3.Building, Park Technologiczny Hengchangrong (Hi-Tech), Shilongzai, Shiyan Town, Shenzhen, Chiny

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board